Impreza rozpoczyna się o 21.00. Zapraszamy wszystkich do barku, gdzie drink pozwoli Wam się rozluźnić, można przyjrzeć się innym gościom, porozmawiać.
Muzyka na pewno zachęci do tańca. Można poszaleć w dyskotekowych rytmach, zobaczyć występ naszej tancerki na rurze a wielu z Was będzie miało niepowtarzalną okazję samemu dać popis tańca na rurze, co często jest Waszym (szczególnie pań) marzeniem. Potem zwalniamy i w romantycznym nastroju udajemy się do saloniku na II piętrze.
Tam znajduje się jacuzzi wybór należy do Was.
Nikt nie musi koniecznie od razu brać udziału w zabawach, można tylko posiedzieć przy drinku, wziąć prysznic, skorzystać z jacuzzi, dyskretnie poprzyglądać się innym parom, a gdy poczujecie, że "krew nie woda" zapraszamy do udziału w igraszkach.
Jeśli jesteście nowicjuszami i nigdy nie swingowaliście zachowujcie się swobodnie i obserwujcie innych.
Jeśli drinki i rozmowy z innymi parami nie przełamały Waszych obaw możecie bawić się tylko ze swoim partnerem i nikt nie będzie miał Wam tego za złe, ale może warto spróbować i poznać coś nowego. Gdybyście jednak nie mogli się przemóc zapraszamy
do pokoików, gdzie można oddać się zabawie tylko ze swoim partnerem.
Tolerancja i pełna akceptacja gwarantowana.

Jeśli chodzi o dyskrecję nikt nie wymaga od Was podawania swoich prawdziwych imion, nawet lepiej mieć jakiś pseudonim co stwarza pewną otoczkę, którą tylko sami możecie przerwać, gdy nabierzecie zaufania do innych gości. Pamiętajcie jednak, że wszyscy uczestnicy chcą dyskrecji, więc zaufajmy sobie wzajemnie.

Wszyscy spotkali się dobrowolnie, aby dobrze się bawić.
Jeśli już zdecydujecie co chcecie robić można przejść do szatni
i pozbyć się zbędnej garderoby, przebrać się w szlafroczki lub wziąć pachnące ręczniki i......

Kiedy odprężeni i spragnieni nowych wrażeń dostrzeżecie parę, która Was zainteresuje nie krępujcie się może Wy też im się podobacie. Nie traćcie nocy na myślenie, jeśli nas odwiedziliście to na pewno w konkretnym celu, a więc do dzieła....

Nie zrażajcie się odmową przecież to ma być zabawa, wszyscy goście to osoby kulturalne i dyskretne, a może to właśnie oni jeszcze się boją, są po raz pierwszy i nie wiedzą jak się zachować. Może to właśnie Wy pomożecie spełnić czyjeś marzenia, o których trudno się rozmawia, ale w naszym klubie
nie ma miejsca na wstyd i zahamowania, wszystko w granicach dobrego smaku i rozsądku.

Poczujecie - rano przyjemne zmęczenie, ale i ogromną satysfakcję, tego się nie zapomina, do tego się wraca - obiecujemy Wam to.

ZAPRASZAMY za tydzień, już nie możecie się doczekać, prawda? My też!!!
Nie jesteście inni, tylko Wy potraficie o tym mówić, więc zgłoście się na następną imprezę z jakąś zaprzyjaźnioną parą i cieszcie się wspólną zabawą.